Ogłoszenie - Personnel-International BPO sp.z o.o.

Logo firmy

Personnel-International BPO sp.z o.o.

O firmie:

Pracownik magazynowy do regeneracji palet

USŁUGI/Transport/Spedycja
Transport / Logistyka

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków: • regeneracja palet typu dusseldorfer przy pomocy elektronarzędzi, • dbanie o porządek w miejscu pracy, • praca w systemach zmianowych,

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Początek zatrudnienia: 2018-04-01

Czas zatrudnienia: od 6 do 12 miesięcy

Wymiar: cały etat

Wymagania: Wymagania: • dynamika pracy oraz tężyzna fizyczna, • doświadczenie na podobnym stanowisku(warunek konieczny), • mile widziane prawo jazdy kat. B + własny samochód na czas wyjazdu;

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

Oferujemy: • legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, • premie uzależnione od efektów pracy, • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy, • opiekę polskiego koordynatora, • możliwość wieloletniej współpracy.

Wymagane od kandydatów dokumenty:

CV

Osoba kontaktowa: M.Kuczak

Telefon osoby kontaktowej:

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook