Ogłoszenie - German Logistic GmbH

Logo firmy

German Logistic GmbH

O firmie:

Grupa Personnel International od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do niemieckich Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.

Pracownik działu personalnego z językiem niemieckim

USŁUGI/Inne
Inne

Opis stanowiska:

Firma German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik działu personalnego z językiem niemieckim Zakres obowiązków: • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy pracowników w j.niemieckim i j.polskim • naliczanie wynagrodzeń pracowników zgodnie z niemieckim prawem • przygotowywanie rozliczeń rocznych podatkowych pracowników • udzielanie informacji i współpraca z kierownikami oraz pracownikami działu personalnego • stały kontakt i współpraca z urzędami niemieckimi oraz kasami chorych w zakresie spraw pracowników • dokonywanie zgłoszenia i wyrejestrowywania pracowników z instytucji zgodnie z wymaganiami prawa niemieckiego • gromadzenie i kontrola nad

Miejsce zatrudnienia: Gliwice, Polska

Początek zatrudnienia: 2018-01-01

Czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Wymiar: cały etat

Wymagania: Wymagania: • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie • Wykształcenie wyższe • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office • Umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej • Mile widziane doświadczenie w pracy Agencji Zatrudnienia • Mile widziana znajomość programów Landwehr i Datev

Wymagany język niemiecki, na poziomie: nie znam

Oferujemy

Oferujemy: • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • Atrakcyjne wynagrodzenie • Zdobycie wiedzy z zakresu niemieckiego prawa pracy • Pracę w międzynarodowym środowisku, szkolenia, awans pionowy

Wymagane od kandydatów dokumenty:

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Osoba kontaktowa: personel

Telefon osoby kontaktowej: 0048324419158

wyślij zgloszenie pracodawcy powrót do wyników poleć znajomemu

Dla pracodawców

Skontaktujemy się z Tobą
telefonicznie w ciągu 24h!

euro-punkt.pl on Facebook